Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenia transportowe to główny filar naszej działalności. Oferujemy atrakcyjne rozwiązania, które przekładają się na niższą składkę i większe bezpieczeństwo.

W ramach usług proponujemy Państwu:

  • Tanie OC

Skierowane jest do prywatnych właścicieli samochodów, którzy poruszają się po drogach krajowych. OC to obowiązkowe ubezpieczenie dla każdego kierowcy.

  • OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym

OCP to ubezpieczenie transportowe zalecane wszystkim osobom zajmującym się zawodowo przewozem towarów na drogach krajowych krajowym. Bez tego ubezpieczenia w zasadzie nie powinno się prowadzić działalności świadczenia usług transportowych.

  • Ubezpieczenia transportowe w zakresie mienia (CARGO)

Owo ubezpieczenie chroni biznes osoby zainteresowanej towarem w zakresie szkód materialnych. W tym rodzaju ubezpieczenia kluczowe jest udowodnienie, że szkoda , a nieważne jest praktycznie dlaczego i w którym momencie.

  • Ubezpieczenie OC spedytora

To ubezpieczenie spedytora od skutków nieprawidłowego zrealizowania umowy spedycji, jaką ponosi on zgodnie z obowiązującym prawem transportowy. Obejmuje ono: przygotowanie dokumentów do wysłania towaru, odprawę celną, załadunek i wyładunek.

Zapraszamy do naszych biur w Koninie i Grodźcu. Przy kawie znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.