O Nas

Firma ubezpieczeniowa Włodarczyk powstała w 2010 roku. Jesteśmy największą na rynku lokalnym (Konin oraz okolice) i jedną z największych w Wielkopolsce firmą pośrednictwa ubezpieczeniowego. Jednak nie zatrzymujemy się w miejscu, a wręcz przeciwnie – daje nam to większą motywację do dalszego działania i rozszerzania zakresu naszych usług, nie zapominając przy tym, dzięki komu i dla kogo jesteśmy.

Aby wciąż się rozwijać, zatrudniamy wielu niezwykle kompetentnych i przeszkolonych pracowników do zawierania umów ubezpieczeniowych. Obsługujemy klientów na południu Wielkopolski. Nasza agencja ubezpieczeniowa posiada swoje biura w: Koninie i Grodźcu.

Dbamy o to, by oferować Państwu ochronę ubezpieczeniową wyłącznie na najwyższym poziomie i za przystępną cenę. Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klientów indywidualnych i firm na każdym etapie współpracy.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie usługami bankowymi już niedługo nasza firma ubezpieczeniowa poszerzy ofertę o produkty kredytowe i leasingowe.

Specjalizujemy się przede wszystkim w ubezpieczaniach transportowych, ale jako doświadczona agencja oferujemy także inne usługi: komunikacyjne, majątkowe etc.

Agencja ubezpieczeniowa Włodarczyk to:

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • codzienne dokształcanie i doskonalenie zawodowe
  • indywidualne podejście do potrzeb klientów
  • sympatyczny, młody i wykwalifikowany zespół profesjonalistów

Do każdego ubezpieczenia podchodzimy indywidualnie z troską o Państwa dobro jak najlepszy efekt naszej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!